Modele współpracy z Renters – 3 opcje, jedno zadowolenie dla każdego właściciela mieszkania

Data: 21/05/2024

Czujesz, że liczba firm zarządzających wynajmem i ich ofert jest zbyt różnorodna i zbyt skomplikowana do przejścia? Nie wiesz, na który model współpracy się zdecydować? Wybierz sprawdzonego operatora. W Renters stawiamy na proste, ale efektywne rozwiązania, dlatego oferujemy trzy modele współpracy, które odpowiadają na potrzeby większości właścicieli mieszkań zainteresowanych czerpaniem pasywnego przychodu z wynajmu. Chętnie pomożemy Ci wybrać ten, który najlepiej pasuje do Ciebie.

Wybór idealnego modelu współpracy zależy od kilku kluczowych czynników. Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na jakość i standard nieruchomości – czy jest to luksusowy apartament w sercu miasta, czy przytulne mieszkanie na obrzeżach? Po drugie, znaczenie ma stopień zaangażowania oraz oczekiwania dotyczące wynajmu, wysokości prowizji i spodziewanych zysków. Wolisz kompleksową usługę zarządzania najmem czy raczej chciałbyś aktywnie uczestniczyć w przyjmowaniu gości i opiece nad wynajmowaną nieruchomością? Warto również zastanowić się nad docelową grupą odbiorców Twojego mieszkania – czy ma to być oferta dla osób podróżujących służbowo, turystycznie, czy może skierowana do rodzin z dziećmi?

Poznaj bliżej możliwości, jakie oferuje Renters, i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc osiągnąć sukces w wynajmie krótkoterminowym!

Dopasowanie odpowiedniego modelu oferty pozwoli osiągnąć bardziej satysfakcjonujące wyniki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli mieszkań, w Renters oferujemy trzy typy współpracy.

Dla tych, którzy cenią swój czas: Kompleksowa oferta Renters

 • Opis modelu współpracy: W podstawowym modelu Renters kompleksowo zarządza wynajmem nieruchomości, począwszy od dynamicznego zarządzania cenami i marketingiem, aż po sprzątanie i obsługę gości. W kompleksowej ofercie znajdziemy również szeroki zakres typów apartamentów i domów do wynajęcia, zlokalizowanych zarówno w miastach, jak i w kurortach i miejscowościach turystycznych. Standard jest zróżnicowany, jednak każdy apartament będący w naszej obsłudze musi spełniać minimalne kryteria stawiane przez Renters. Oferujemy miejsca noclegowe dla podróżujących zarówno turystycznie, jak i służbowo oraz dla studentów. 
 • Dla kogo?: Dla właścicieli, którzy cenią sobie komfort, spokój i bezpieczeństwo, ale nie chcą angażować się w codzienną obsługę nieruchomości. Ta oferta dedykowana jest osobom, które preferują wygodę, nie mają czasu na codzienne zarządzanie mieszkaniem, a jednocześnie pragną cieszyć się satysfakcjonującymi dochodami z wynajmu bez konieczności martwienia się o jego zapełnienie każdego miesiąca. To idealna opcja dla tych, którzy pragną oderwać się od codzienności związanej z opieką nad mieszkaniem i skupić się jedynie na monitorowaniu miesięcznych dochodów. Aktualnie oferujemy kompleksową ofertę zarządzania mieszkaniem w ponad 50 miejscowościach w Polsce.
 • Największe zalety: umowa na czas nieokreślony, minimum formalności przy prowadzeniu współpracy, spokój o mieszkanie, pełna odpowiedzialność operatora za szkody wyrządzone przez gości.

  Więcej informacji o podstawowej usłudze Renters znajdziesz tutaj

Dla preferujących samodzielność: Renters Basic

 • Opis modelu współpracy: W modelu Renters Basic wspieramy właścicieli w zdalnym zarządzaniu nieruchomością, pozostawiając im kontrolę nad kontaktem z gośćmi i przygotowaniem apartamentu na ich pobyt. Nasze usługi obejmują: zarządzanie rezerwacjami i rozliczanie pobytów, dynamiczne zarządzanie cenami przez doświadczonych Revenue Managerów, dotarcie do największej bazy gości poprzez obecność na kluczowych portalach rezerwacyjnych, dbanie o prezentację mieszkania w sieci oraz udzielenie wielu przydatnych wskazówek i porad dla Właściciela, dzięki którym przygotuje mieszkanie na pobyt gości zgodnie ze standardami Renters. Dzięki temu właściciele mogą skupić się na tym, co najważniejsze – zapewnieniu gościom najlepszego doświadczenia, podczas gdy my zajmiemy się kluczowymi aspektami zarządzania ich nieruchomościami.
 • Dla kogo?: Renters Basic to idealne rozwiązanie dla właścicieli, którzy preferują samodzielność w obsłudze nieruchomości, ale potrzebują wsparcia w prowadzeniu profilu na portalach rezerwacyjnych, stworzeniu atrakcyjnego ogłoszenia, dynamicznym zarządzaniu cenami i promocji. Przede wszystkim jednak jest to możliwość współpracy w dowolnym miejscu w Polsce – usługi Renters Basic nie są limitowane wyłącznie do miejscowości, w których Renters posiada swoje lokalne oddziały. Dzięki temu właściciele mają swobodę działania i możliwość korzystania z profesjonalnego wsparcia niezależnie od lokalizacji ich nieruchomości.
 • Największe zalety: współpraca z operatorem na atrakcyjnej prowizji, samodzielność w przygotowaniu mieszkania na pobyt, wsparcie operatora w kluczowych aspektach wynajmu związanymi z przychodami mieszkania, bezpośrednia interakcja z gośćmi, paczka powitalna od Renters, czyli komplet pościeli, ręczników, potrzebnych akcesorii na start, rozliczanie faktur i formalności, całodobowe Biuro Obsługi Klienta wspierające Cię w kontakcie z gośćmi, zarządzanie profilami w ramach wynajmu krótko- i średnioterminowego.

  Więcej informacji o Renters Basic znajdziesz tutaj

Dla wymagających: Renters Prestige

 • Opis modelu współpracy: Renters Prestige to ekskluzywna kolekcja apartamentów oferujących najwyższą jakość. Apartamenty te są dedykowane najbardziej wymagającym gościom, którzy oprócz pobytu otrzymują również wyjątkowe udogodnienia, takie jak obsługa concierge, transport z lotniska czy możliwość spersonalizowanego przygotowania mieszkania na pobyt (np. przygotowanie kwiatów i szampana na specjalną okazję). Kolekcja Renters Prestige jest wyjątkowo selektywna – istnieje wysoki próg wejścia, a każde mieszkanie jest dokładnie analizowane przed włączeniem do programu. Nasz zespół dokładnie ocenia, czy dane mieszkanie spełnia wymogi ekskluzywnego standardu. Dodatkowo, jeśli obiekt reprezentuje wyjątkowo wysoki standard, może być włączony do prestiżowej, globalnej kolekcji apartamentów Homes & Villas by Marriott Bonvoy, która gromadzi najbardziej wyjątkowe i unikalne apartamenty z całego świata dla klientów hotelowych.
 • Dla kogo?: Dla właścicieli, którzy posiadają apartamenty w najlepszych lokalizacjach i o najwyższym standardzie. Jest to opcja współpracy dedykowana tym klientom, którzy mają luksusowe mieszkania w nowoczesnych budynkach, gdzie można korzystać z basenów, saun, siłowni i innych dodatkowych udogodnień. Renters Prestige przyciąga często doświadczonych inwestorów posiadających już pierwsze doświadczenia w zarabianiu na nieruchomościach i wynajmie. 
 • Największe zalety: Właściciele nieruchomości w Renters Prestige mogą oczekiwać wyższych zarobków ze względu na ekskluzywny charakter i prestiżowe lokalizacje apartamentów, które przyciągają zamożniejszych gości gotowych płacić wyższe stawki za luksus. W Renters Prestige, podobnie jak w kompleksowej ofercie Renters, wszystkim zarządza i zajmuje się zespół Renters. Apartament trafi również na dedykowaną platformę rezerwacyjną Renters Prestige i otrzyma pierwszeństwo wyboru wśród pobytów korporacyjnych i średnioterminowych.

  Więcej informacji o Renters Prestige znajdziesz tutaj

Niezależnie od wybranego modelu, zespół Renters w każdej formie współpracy zapewnia właścicielom wsparcie, profesjonalną obsługę i najlepszą usługę zarządzania cenami na rynku. 

Czy masz jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu – nasz specjalista chętnie umówi się z Tobą na spotkanie i przedstawi szczegółowo wszystkie możliwości współpracy z nami, dostarczając również materiały z wskazówkami dotyczącymi prowadzenia wynajmu krótkoterminowego.

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie