Korzyści z wynajmu krótkoterminowego dla Właścicieli

Wynajem krótkoterminowy szybko zyskuje na popularności

Coraz więcej turystów i osób podróżujących przestaje szukać pokoju w hotelu i decyduje się na kilkudniowy wynajem prywatnego mieszkania lub apartamentu.

Zmęczeni bezosobowymi hotelowymi standardami turyści wybierają to rozwiązanie ze względu na prywatność, komfort i konkurencyjne ceny.

Większe
zyski

Większy zakres
wynajmujących

Odkryj zalety wynajmu mieszkania dla osób podróżujących

 • Większe
  zyski z wynajmu

  Cena za pobyt jest wyceniana według stawki dziennej, co daje większe zyski niż w przypadku wynajmu tej samej nieruchomości na długi okres. W pespektywie miesiąca możesz zarobić znacznie więcej niż za najem długoterminowy. Wiąże się to jednak z większym zaangażowaniem, potrzebne jest stałe reklamowanie lokalu oraz bieżąca obsługa gości (przekazywanie kluczy, częste sprzątanie, regularny nadzór, pilnowanie rezerwacji).

 • Większy
  zakres wynajmujących

  Wynajem krótkoterminowy to możliwość zakwaterowania dla osób podróżujących prywatnie i służbowo. Turyści poszukują apartamentu na dni, tygodnie. Cenią komfort i samodzielność. Szukają mieszkań gustownie urządzonych z pełnym wyposażeniem, by mogli się czuć tak jak w domu.

Skorzystaj z pomocy operatora wynajmu

Zyskaj korzyści z wynajmu krótkoterminowego przy minimum zaangażowania

 • Renters.pl wspiera właścicieli apartamentów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym.

 • Współpracując z czołowymi portalami rezerwacyjnymi dostarczamy najwyższej jakości usługi w zakresie wynajmu apartamentów.

 • Od 2018 roku obsługujemy apartamenty w kilkudziesięciu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach. Wywodzimy się z Pomorza Zachodniego, gdzie zajmowaliśmy się wynajmem krótkoterminowym od 2005 roku.

 • Większość zarządzanych przez nas obiektów trafiło do nas z polecenia innych właścicieli, którzy powierzyli nam swoje nieruchomości i cieszą się z zysków.

 • Apartamenty przygotowujemy zgodnie ze standardami panującymi w 5-cio gwiazdkowych hotelach.

 • Używamy wyłącznie wysokiej jakości pościeli i ręczników, zadbamy też o uzupełnienie środków higienicznych w łazience.

Co możesz zyskać?

Dzięki współpracy z operatorem, jak Renters.pl, możesz cieszyć się wolnym czasem, satysfakcjonującym, dodatkowym zarobkiem.

Rozpocznij z nami współpracę i zyskaj:

 • 01

  Święty spokój

  Brak uciążliwych wiadomości i telefonów o każdej porze od najemców. Zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z gośćmi i rozliczaniem pobytów. Do dyspozycji turystów oddajemy całodobową infolinię.

 • 02

  Dobre comiesięczne zarobki

  Odpowiednio przygotowane mieszkanie przynosi wysokie zyski. Coraz więcej gości wybiera pobyt w apartamentach zamiast noclegu w hotelu. Popularny stał się wynajem mieszkań do pracy zdalnej.

 • 03

  Brak problemów z eksmisją

  Wynajem krótkoterminowy charakteryzuje się brakiem problemu z najemcami, których nie można wykwaterować w przypadku problemów z brakiem płatności za pobyt.

 • 04

  Brak pustostanów

  Krótko po przekazaniu nam kluczy mieszkanie jest już widoczne w portalach rezerwacyjnych i czeka na przyjazd pierwszych gości.

 • 05

  Brak kosztów startowych przy podjęciu współpracy

  W przeciwieństwie do agencji nieruchomości nie pobieramy opłat przy rozpoczęciu współpracy. Zakupimy odpowiednią ilość pościeli, ręczników oraz wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną na nasz koszt.

 • 06

  Możliwość pobytów właścicielskich

  Każdy właściciel może skorzystać z mieszkania dla siebie lub swoich bliskich, zarówno w sezonie jak i poza nim.

 • 07

  Mieszkanie w bezpiecznych rękach

  Po każdym pobycie sprawdzamy stan mieszkania oraz naprawiamy wszelkie pojawiające się usterki.

 • 08

  Brak długiego okresu zobowiązania

  Umowę zawieramy na czas nieokreślony.

Popyt na wynajem krótkoterminowy utrzymuje się nawet w czasie większej niepewności gospodarczej.

Potrzeba podróżowania wśród ludzi jest niepohamowana.

Odnaleźliśmy się w trudnych czasach pandemii, lockdownu, wyższej inflacji i wojny. Satysfakcjonujące wyniki naszych klientów motywują nasz zespół do pracy jak i dowodzą, że jesteśmy najlepszym partnerem, który zadba o nieruchomość właściciela

Kamil Krzyżanowski,
Prezes Renters.pl

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie