Kup apartament i zostań inwestorem

Współwłasność apartamentów wynajmowanych krótkoterminowo już od 60 000 PLN

Zacznij zarabiać
CO-OWN

Unikatowy program inwestycyjny

Już od 60 000 złotych możesz być współwłaścicielem wysokiej klasy apartamentu wynajmowanego krótkoterminowo!

CO-OWN to unikatowy program inwestycyjny realizowany przez WBA Investments umożliwiający czerpanie zysków z luksusowych apartamentów wynajmowanych krótkoterminowo w samym sercu biznesowej dzielnicy Warszawy.

Jedna inwestycja, dwie korzyści

Model współpracy został opracowany w taki sposób, by zarabiać nie tylko na miesięcznym przychodzie z wynajmu krótkoterminowego, lecz także na długoterminowym wzroście wartości nieruchomości.

Jedna inwestycja, dwa dochody

Co możesz zyskać?

01 Dochód 1

Miesięczny przychód z wynajmu krótkoterminowego

Nasi eksperci wiedzą, jak wygenerować satysfakcjonujący dochód z wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie będzie na siebie zarabiać bez Twojego zaangażowania!

02 Dochód 2

Długoterminowy wzrost wartości nieruchomości

Według danych z 2021 r. ceny nieruchomości w Polsce drożały niemal najszybciej w Europie nawet mimo pandemii. Co ciekawe, ich obecny poziom nadal znajduje się znacznie poniżej średnich europejskich, co zapowiada ich dalszy wzrost. Potwierdzają to także dane Eurostatu z ostatnich 15 lat. Od 2005 r. ceny nieruchomości wzrosły do 142%!

03

Wysokie obłożenie

Dane rynkowe wskazują, że poziom obłożenia apartamentów na wynajem krótkoterminowy na Mokotowie należy do najwyższych w Polsce. Według portalu Booking.com na Mokotowie do lutego 2020 wynosiło średnio 85 proc. Obłożenie nawet w czasie lockdownu wynosiło ok. 60 proc., kiedy apartamenty mogłyby być jedynie wynajmowanie gościom podróżującym służbowo.

04

Wysokie stawki wynajmu

Ceny za pobyt zmieniają się zależności od popytu i podaży. Stawka wynajmu wynosi od 400 do 1000 PLN. Na Mokotowie podwoiła się w ciągu zaledwie 5 lat i prognozowany jest dalszy wzrost.

05

Pobyty o wysokim standardzie komfortu

Apartamenty trafią do ekskluzywnej kolekcji Homes&Villas by Marriott International, największej na świecie sieci hotelowej, co oznacza, że będą przygotowywane dla gości zgodnie ze standardami panującymi w 5-gwiazdkowych hotelach. Używamy wyłącznie wysokiej jakości pościeli i ręczników. Dbamy też o uzupełnienie środków higienicznych w łazience.

06

Apartamenty z myślą o podróżujących służbowych

Apartamenty do pracy zdalnej posiadają odpowiednio przygotowane miejsce do pracy z biurkiem, drukarką i szybkim internetem. Aż 61% podróżujących odwiedza Warszawę w celach biznesowych, a zaledwie 39% turystycznie. Ruch generowany przez gości biznesowych trwa przez większość roku, więc uniezależniamy się od sezonowości.

07

Bezpieczeństwo inwestycji

Zainwestowanie pieniędzy polega na notarialnym nabyciu udziału we współwłasności lokalu, co zostanie potwierdzone przez sąd stosownym wpisem w księdze wieczystej lokalu.

08

W globalnej kolekcji premium Marriott

Apartament będzie dostępny dla 140 milionów uczestników lojalnościowego programu turystycznego Marriott Bonvoy, która umożliwia zdobywanie i wymianę punktów na bezpłatne pobyty.

Apartamenty biznesowe

Dowiedz się więcej

Wysoki standard

Apartamenty oferują kwintesencję wysokiego standardu życia i światowego komfortu. Apartamenty o powierzchni od około 65 do 80 m2, różnią się układem, ale posiadają ujednolicony styl i wyposażenie w całej sieci.

Przemyślany projekt

Apartamenty zapewniają spokój osobom podróżującym służbowo i turystom odwiedzającym Warszawę. Apartamenty CO-OWN mają takie same wyposażenie, dostosowane do układu danego mieszkania, z zachowaniem jednolitego stylu i wyglądu.

Apartamenty

Zobacz modelowy apartament CO-OWN!

Chcesz dołączyć do grona współwłaścicieli CO-OWN?

Napisz, a oddzwonimy!

Wypełnij formularz
Pole Imię i nazwisko jest wymagane.
Pole Adres email jest wymagane.
Invalid reCAPTCHA field

Dziękujemy Państwu za kontakt z Renters. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu maks. 24 godzin.

Trwa ładowanie