Najczęściej zadawane pytania

Kategoria pytań:

Co powinienem przygotować w mieszkaniu przed oddaniem go do Renters?

W zależności od lokalizacji przygotowaliśmy listy kontrolne ze spisem wyposażenia, które powinno znaleźć się na stanie apartamentu przygotowanego pod najem krótkoterminowy. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem i przedstawi szczegóły.

Czy mogę skorzystać z samej usługi sprzątania po pobycie?

Oferujemy kompleksową opiekę nad apartamentem. Ponieważ nie jesteśmy firmą sprzątającą, nie świadczymy wyłącznie usługi sprzątania apartamentów.

Co to jest Renters Prestige?

Renters Prestige to dedykowany program przeznaczony dla apartamentów i domów w najwyższym standardzie, zapewniającym odpowiednie wygody dla Gości. Obiekty Renters Prestige wynajmowane są w odpowiednio wysokiej cenie, także na dedykowanej platformie skupiającej wyłącznie mieszkania z tego grona. Program realizowany jest wspólnie z Homes & Villas by Marriott Internetional. Więcej szczegółów na stronie Renters Prestige.

Co zrobić jeśli nie działacie jeszcze w mojej miejscowości?

Opcjonalnie możemy zaoferować dla Państwa usługę zarządzania rezerwacjami, cenami oraz marketingu internetowego. Renters zajmie się odpowiednią prezentacją mieszkania w sieci, a nasz revenue manager obejmie nadzór nad dynamicznym zarządzaniem cenami. Rozliczymy również wszystkie pobyty, a do dyspozycji gości udostępnimy naszą całodobową infolinię. Po stronie Właściciela lokalu pozostanie przygotowanie mieszkania na kolejny pobyt Gości. W celu zachowania wysokich standardów udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych wskazówek związanych z przygotowaniem apartamentu.

W jaki sposób doręczycie klucze?

Przy drzwiach wejściowych lub w innym łatwo dostępnym miejscu zamontujemy mini sejf na klucze, skąd goście w dogodnej dla siebie porze mogą odebrać klucze do apartamentu. Obsłużymy również Państwa zamek elektroniczny poprzez wygenerowanie kodu.

Na jaki okres czasu zawieram współpracę z renters?

Umowę zawieramy na czas nieokreślony, bez długoterminowych zobowiązań. Dzięki temu współpraca z nami pozbawiona jest ryzyka, a Właściciel mieszkania współpracuje z nami tak długo, jak tylko chce.

Czy mogę liczyć na pomoc w przygotowaniu mieszkania pod wynajem?

W zależności od lokalizacji pomożemy Państwu w doposażaniu mieszkania wg naszych standardów lub pomożemy w całkowitym przygotowaniu mieszkania pod wynajem, także ze stanu deweloperskiego. Współpracujemy z licznymi firmami remontowymi oraz architektami wnętrz. Prosimy o kontakt oraz przestawienie informacji o planowanej inwestycji.

Jaki jest koszt wdrożenia dla nowego mieszkania?

Przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony Właściciel lokalu nie ponosi żadnych kosztów startowych – sesja zdjęciowa, mini sejf na klucze, pościele oraz ręczniki zakupi na swój koszt Renters.

Na jaki okres czasu zawieram współpracę z renters?
Umowę zawieramy na czas nieokreślony, bez długoterminowych zobowiązań. Dzięki temu współpraca z nami pozbawiona jest ryzyka, a Właściciel mieszkania współpracuje z nami tak długo jak tylko chce.
Zależy mi na stałych, comiesięcznych kwotach.

W wybranych lokalizacjach możemy zaoferować dla Państwa wynajem na zasadach stałej kwoty czynszu co miesiąc, bez względu na liczbę rezerwacji w tym okresie.

Na jakich portalach rezerwacyjnych zamieścicie ogłoszenia?

Nasz zespół ekspertów sporządzi profile i zamieści je na najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych w tym m.in.: Booking.com, Airbnb, Expedia, VRBO, Marriott Homes&Villas, TripAdvisor, HomeAway, e-domizil, Atraveo, Holidu, HomeToGo, TUI Villas oraz na wielu pochodnych tych portali. Nasi stali goście korzystają z dedykowanej platformy rezerwacyjnej noclegi.renters.pl. Współpracujemy również z wieloma firmami w zakresie pobytów biznesowych i korporacyjnych oraz ważniejszymi niemieckimi portalami dla turystów w województwie Zachodniopomorskim.

Jak sprawdzę ilość wynajmów mieszkania w danym miesiącu?

Dla Państwa wygody udostępniamy link do kalendarza on-line, gdzie można na bieżąco śledzić stan wynajmu każdego apartamentu, a także długość pobytów, cenę za nocleg oraz źródło rezerwacji.

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie