PRACA

Analityk finansowy

Lokalizacja: Warszawa
Typ umowy: umowa zlecenie, kontrakt b2b, umowa o pracę
Etat: pełny etat
Data publikacji: 11.03.2024

Zakres obowiązków

  • Analizowanie i ocena danych finansowych, w tym sprawozdań finansowych, bilansów, rachunków zysków i strat

  • Obliczanie wskaźników finansowych, takich jak płynność, rentowność, zadłużenie

  • Przygotowanie raportów i zestawień dotyczących wyników finansowych i prognoz

  • Udział w procesie przygotowywania budżetów i prognoz finansowych oraz monitorowanie ich wykonania

  • Opracowywanie modeli finansowych i prognoz finansowych

  • Wspieranie podejmowania decyzji strategicznych na podstawie badania danych finansowych i analizy trendów

  • Opracowywanie strategii finansowych i rekomendacji dotyczących alokacji zasobów finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość Power BI

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność pracy z dużymi ilościami danych

  • Zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych finansowych

Benefity

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel Med

  • Program rekomendacji pracowników

  • Niespodzianka z okazji urodzin :)

  • Zniżki na pobyty w naszych apartamentach

  • Prywatny parking dla pracowników

Trwa ładowanie