CASE STUDIES

Jak zamienić problem w zysk?

3250
Reklama wyświetlona 3250 razy
1748
1748 kliknięć w reklamę
930
930 wysłanych zapytań

Nikt nie lubi remontów, więc zostaw je nam!

Pan Michał trafił do nas 3 lata temu. Dom po babci dostał w spadku, jednak jego praca w innym województwie nie pozwalała mu się nim zajmować, a sprzedać go nie potrafił – po prostu, po ludzku – z sentymentu. Dom nazwany przez rodzinę Bursztyn stał pusty przez 2 lata – nie było na niego ani pomysłu ani czasu, a wystrój był przestarzały i nie przyciągał potencjalnych turystów.
Odpowiedź nasunęła się sama – jeżeli Pan Michał chce odnieść sukces w wynajmie domu musi zainwestować w jego remont. Tutaj wkraczamy my.

W czym pomoże mi Renters?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze nieruchomości – od gruntownych remontów, przez aranżację wnętrz, po szereg marketingowych operacji, które pozwolą zmaksymalizować liczbę rezerwacji, a co za tym idzie – Twoje zyski. Wiemy co się sprzedaje, kiedy się sprzedaje, czego oczekują klienci i jak te życzenia spełnić przy minimalnym wysiłku właściciela domu. Zajmiemy się Twoim remontem, tak jak zajęliśmy się remontem Pana Michała.

Wyniki w ciągu pierwszego roku wynajmu
3250 Reklama wyświetlona 3250 razy
1748 1748 kliknięć w reklamę
930 930 wysłanych zapytań

"Nie spodziewałem się, że taki pakiet usług istnieje. Renters pomógł mi zamienić problem w zysk. Teraz mam spokojną głowę, a za zarobione pieniądze mogę pozwolić sobie na wakacje nawet trzy razy w roku!"

Pan Michał

5 Złotych Zasad

  • Czy da się wygospodarować więcej miejsca? Może usunąć ściankę i otworzyć przestrzeń, lub powiększyć sypialnię? Pamiętajmy również, że więcej łóżek to więcej miejsc noclegowych. Analizując te możliwości odkryliśmy, że dom Pana Michała skrywa niewykorzystany potencjał – poddasze do którego dobudowaliśmy drewniane schody, a w środku urządziliśmy dodatkową sypialnię z mnóstwem naturalnego światła słonecznego wpadającego do środka z nowych dużych okien.
  • Jak zaoszczędzić na remoncie, a mimo to uzyskać niepowtarzalny wystrój? Nowe nie zawsze znaczy dobre. Wygodnych wysiedziałych mebli, czy oryginalnych starych ozdób nie należy od razu skreślać. Czasem wystarczy odnowić – obić antyczną sofę nową tapicerką, oczyścić i pomalować rzeźbiony wieszak na płaszcze lub dorobić nogę od stołu z epoki. Te dodatki z pewnością pomogą dodać wnętrzu niepowtarzalnej oryginalnej atmosfery i się wyróżnić na tle konkurencji.
  • Pamiętaj, by wystrój był spójny. Już wiele lat temu dowiedziono, że wystrój i kolorystyka wnętrz wpływa na ludzkie emocje. Jeśli w domu panuje ład i przemyślana kompozycja gość będzie w dobrym nastroju, a więź emocjonalna powstała przy tworzeniu dobrych wspomnień na pewno zaowocuje jego wpisaniem się na stałe na listę częstych gości Twojego domu.
  • Dodatki są ważne, bo nadają wnętrzom charakteru. Ciekawy obraz, kolorowy wazon, puszyste poduszki z ciekawym wzorem – przyjemne wrażenia estetyczne, poczucie komfortu, przytulności i domowej atmosfery przyciągają gości i umilają im pobyt.

Postaw na piękne zdjęcia, ponieważ są one pierwszą rzeczą na którą natrafiają oczy turysty – są wizytówką Twojego apartamentu.
Powiedz, ile razy zdarzyło ci sie zarezerwować wakacje w apartamencie, który urzekał pięknymi zdjęciami, a był nieco droższy od innego apartamentu, którego zdjęcia były jednak brzydkie i prezentowały nijaki wystrój? Wszyscy działamy na podobnych zasadach, więc postawienie się w butach Twojego gościa jest nierzadko dobrym pomysłem.

Wyniki w ciągu pierwszego roku wynajmu
3250 Reklama wyświetlona 3250 razy
1748 1748 kliknięć w reklamę
930 930 wysłanych zapytań

Zrób to już teraz!
Dodaj swój apartament i zacznij zarabiać więcej.

Trwa ładowanie